Istotne

Termin 1: 26.01 - 02.02 2019r.
Termin 2: 02.02 - 09.02 2019r.
Miejsce: Świeradów Zdrój
Ośrodek: Nad Strumykiem
Wiek: 8 -16 lat

Karta OBOZOWA DO POBRANIA

Cena: 1599zł

Plakat wyjazdu

Obóz Narty&Snowboard - Świeradów Zdrój 2018

Obóz zimowy w Świeradowie Zdrójto jedna z najlepszych możliwości dla dzieci i młodzieży.Proponujemy jedną z najlepszych infrastruktur Polskich gór.

Naszym priorytetem jest: 

 • -szkolenie narciarsko / snowboardowe,
 • -bezpieczeństwo dzieci,
 • -świetnie spędzony czas podczas ferii zimowych.

Jadąc na Nasz obóz chcieli byśmy, aby osoby które zakończą Nasze szkolenie co roku podnosiły swoje umiejętności. Podczas naszego wyjazdu zachęcamy młodzież do aktywnego spędzania czasu przez cały dzień. Nasz dzień jest podzielony na dwa tematy. Od rana realizujemy na naszym stoku pełne szkolenie i skupiamy się na jeździe w górach. Po zejściu ze stoku spokojnie jemy obiad i regenerujemy siły na zajęcia popołudniowe. Prowadzimy typowo sportowy tryb życia i tym bardziej chcieli byśmy zaszczepić u dzieci świadomość zdrowego i aktywnego spędzania swojego czasu.

Program szkoleniowy, oparty jest o najnowsze trendy stosowane w narciarstwie oraz snowboardzie w całym kraju. Zespół trenerów, na początku obozu, skrupulatnie przeprowadzi test praktyczny, weryfikujący umiejętności wszystkich uczestników, dzięki któremu stworzymy grupy, adekwatne do poziomu zaawansowania oraz wieku osób jeżdżących.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy możliwość wypożyczenia profesjonalnego sprzętu, dobranego do wieku oraz poziomu zaawansowania.

Zajęcia będą prowadzone przez starannie wyselekcjonowaną kadrę trenerską, posiadającą uprawnienia, oraz wiedzę praktyczną.

GRUPY POCZĄTKUJĄCE:

To czas, w którym nawet ten nieśmiało debiutujący na stoku, objęty będzie przyjazną i fachową opieką trenerską. Stawiamy przede wszystkim na dobrą atmosferę panująca na stoku, dzięki której każdy początkujący pokocha zimową aktywność. Zajęcia prowadzone będą w starannie dobranych grupach, dostosowanych pod względem wieku oraz indywidualnego poziomu zaawansowania. Młodzi adepci, nauczą się podstaw techniki zjazdowych, sposobu poruszania się po stoku jak również poznają najbardziej kluczową sprawę czyli dekalog Narciarza/ snowboardzisty.

GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA:

Są to uczestnicy, którzy przeszli pierwszy poziom oraz opanowali podstawowe informację oraz techniki . Z taką grupą zakładamy doskonalenie podstawowych technik oraz naukę nowych, jak i również :

-Bezpieczeństwo poruszania się po stoku.
-Jak przygotować się do sezonu oraz uniknąć kontuzji.
-Nauka nowych technik zjazdowych oraz ich dobór do warunków panujących na stoku.
-Zajęcia poprawiające koordynację oraz czucie deski.
-Nauka prawidłowych ćwiczeń kształtujących.

GRUPA ZAAWANSOWANA:

Osoby, które o swoich pierwszych zmaganiach na stoku już dawno zapomniały, poprzez profesjonalną realizację programu szkoleniowego, z pewnością nie tylko znacząco poprawią technikę, ale również poczynią wyraźne postępy.

Trenerzy, w oparciu o program szkoleniowy, szczególnie duży nacisk będą kłaść na prawidłową pracę całego ciała jak i również wszechstronność w technikach zjazdowych. Zajęcia prowadzone będą w sposób dynamiczny, a duża różnorodność ćwiczeń sprawi, iż uczestnicy tej grupy z utęsknieniem będą oczekiwać kolejnych zajęć.

Miła, sportowa atmosfera podczas prowadzonych zajęć, a także wyrozumiali, otwarci i zawsze chętni do udzielania pomocy szkoleniowcy sprawią, iż każdy uczestnik obozu ZIMOWEGO, będzie czerpał z niego to co najlepsze.

LOKALIZACJA IMPREZY:

Ośrodek Wypoczynkowy ,,Nad Strumykiem” 

Leży w samym sercu malowniczych Sudetów w miejscowości Świeradów Zdrój. 

Jest to nasza baza wypadowa od wielu lat dlaczego wybraliśmy właśnie to miejsce? Ma wiele cech które powodują że nasz wyjazd jest dla dzieci przyjazny, komfortowy i bezpieczny:

-Ośrodek ,,Nad Strumykiem” jest oddalony od stoku zaledwie 250 m.
-Na stok chodzimy piechota w normalnych obuwiach.
-Nie nosimy sprzętu ze sobą, jest on dla Nas przygotowywany na miejscu pod samym stokiem.

-Realizujemy wszystkie posiłki na miejscu (Śniadanie / Obiad / Kolacje ),tak aby uczestnicy nie chodzili głodni po zajęciach.

nad-strumykiem-2
nad-strumykiem-1

GDZIE ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ ZAJĘCIA Z NARCIARSTWA / SNOWBOARDU:

Ośrodek SKI&SUN:

Jest to jeden z lepszych ośrodków w Polsce i dlatego też wybraliśmy to miejsce na szkolenie dzieci i młodzieży.

Wiele z osób pyta Nas, a co kiedy nie będzie śniegu? Infrastruktura, którą nam proponuje SKI&SUN to firma która wyprzedza złą pogodę oraz zabezpiecza się przed ewentualnymi roztopami. Przez kilka lat w Polsce zima niebyła z byt obfita MYzrealizowaliśmy co roku program w 100%wszyscy z Czech, Szklarskiej Poręby i innych pobliskich miejscowości byli zmuszeni porzucić swoje ośrodki narciarskie i przyjechać do Świeradowa Zdrój ponieważ tylko u Nas był śnieg. 

 • Infrastruktura jest idealna do szkolenia każdego z poziomów zaawansowania.
 • Gondola 8 osobowa zapewnia nam przede wszystkim bezpieczeństwo całej grupy.
 • Trener ma możliwość wejścia z całą grupa do jednej gondoli, ma ich pod kontrolą w momencie wejścia jak i wyjścia na samym szczycie. 
 • Co dziennie przed otwarciem nartostrady trasy przejeżdzają ratraki. 
 • Cały stok jest w razie nie pogody naśnieżany.
 • Cały stok jest oświetlany.
 • Na stoku znajdują się 3 restauracje, które dają możliwość naszym uczestnikom w każdej chwili odpocząć.

ZAKWATEROWANIE ORAZ WYŻYWIENIE:

Ośrodek wypoczynkowy,,Nad Strumykiem”to miejsce z wieloletnim doświadczeniem oraz przepyszną kuchnią. Prywatni właściciele, którzy dbają o Nas jak o swoje dzieci dają nam poczucie domowej atmosfery. 

Ogromnym atutemjest to, że praktycznie wszędzie mamy tak blisko że wystarczy kilka minut i znajdujemy się w każdej z atrakcji piechotą. To powoduje, że nie potrzebujemy transportować się w okresie zimowym wiele razy autokarami na różne atrakcje. 

OŚRODEK POSIADA POKOJE:

-Pokoje 2,3,4 osobowe
-Wiata z możliwością realizacji ogniska zimowego.
-Narciarnie na sprzęt zimowy.
-Każdy z pokoi posiada pełny węzeł sanitarny. Pokoje są wyposażone w TV.

WYŻYWIENIE: JEST TO JEDEN Z NASZYCH PRIORYTETÓW.

Uważamy, że okres zimowy połączony z dużą ilością aktywności sportowejpotrzebuje normalnego harmonogramu posiłków. Dlatego też na Naszym obozie dzieci zaczynaja śniadaniem czyli szwedzki stół dla wszystkich. Następnie po zakończonym szkolenia w górach obowiązkowo na wszystkich czeka rozgrzewający obiaddwudaniowy. Po obiedzie również czeka Nas sporo atrakcji sportowych dlatego tym bardziej jemy na koniec naszego dnia kolacje. Mamy wtedy pewność, że każdy uczestnik nie pójdzie głodny spać.

-Śniadanie ( stół szwedzki, tak aby każdy miał możliwość wyboru)
-Obiad ( zupa, drugie danie, deser)
-Kolacja ( stół szwedzki, tak aby każdy miał możliwość wyboru+ danie na ciepło)

DODATKOWE ATRAKCJE I WYCIECZKI.

Aquapark: nowoczesny obiekt wyposażony w liczne atrakcje rekreacyjne. Znajduje się w Świeradowie Zdrój.
Specjalnie wybieramy jeden z wieczorów, który ma być miłą regeneracją oraz odnową naszych aparatów ruchów. Aby ponownie dawały z siebie 100%.

Kręgielnia znajduje się na terenie Świeradowa Zdrój posiada 4 pełno wymiarowe tory, na których rozegramy turniej o tytuł ,,Zimowego mistrza kręgli”.

 

 

Wycieczka do Szklarskiej Poręby: podczas której odwiedzimy Leśną Hutę gdzie na oczach widzów wykonuje się ręcznie formowane szkła barwione w masie. Można obserwować wytop różnych form szklanych od ozdób po wazony i naczynia. Możliwość spróbowania zjeżdżalni grawitacyjnej, o której mówi się, że  Alpine Coaster jest jedną z najciekawszych, a zdaniem wielu, najciekawszym tego typu urządzeniem w Polsce.

 

Zajęcia na sali gimnastycznej: Wieczorne zajęcia, gry i zabawy na sali gimnastycznej.

Cena zawiera

 • - zakwaterowanie w Ośrodku „Nad Strumykiem”
 • - dojazd Autokarem klasy LUX
 • - wyżywienie całodzienne 3 posiłki
 • - 5 h dziennie szkolenia w grupach,
 • - realizację bogatego programu sportowo- rekreacyjnego,
 • - dodatkowe atrakcje i wycieczki,
 • - opiekę wykwalifikowanej kadry,
 • - ubezpieczenie NNW, SKI
 • - podatek VAT

Zapisy i kontakt

Happy Travel: +48 505 650 256
Zapisy: zapisy.happytravel@gmail.com

Zapisując uczestnika, w treści mejla prosimy zastosować się do następującej kolejności:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pesel uczestnika
 • miejsce zamieszkania
 • kontakt do rodzica lub opiekuna
 • nazwa i termin obozu